O nás

Poloha Autokempu Prunéřov v pěkné krajině údolí Prunéřovského potoka pod zalesněnými kopci a v těsné blízkosti koupaliště nabízí ideální příležitost pro kemping a aktivní odpočinek.

V oploceném areálu se nachází 15 chatek, cca 70 míst pro stany a 25 karavanových stání. K dispozici máme el. přípojky, bohužel výlevkou pro karavany nedisponujeme. Ubytovaní mohou využít sociální zařízení, jehož součástí je umývárna se sprchami s teplou vodou.

V hlavní budově je umístěná restaurace s dětskou herničkou, sociálním zařízením a venkovní terasou. Akceptujeme platební karty. V restauraci je možnost pořádat svatby, třídní srazy, oslavy.

Po domluvě je možné poskytnout stravování formou plné nebo polopenze. Rádi zajistíme stravu pro tábory, soustředění, rozlučkové i adaptační školní pobyty.

Děti najdou vyžití také na dětském hřišti, jehož součástí je pískoviště, houpačky a klouzačky.

Sportovci se mohou zabavit na beach volejbalovém či nohejbalovém hřišti. V areálu je také umístěn stůl na ping pong.

Pro rozdělání ohně jsou zde vyznačena ohniště a k zapůjčit si můžete gril, společenské hry a sportovní náčiní jako pálky, rakety, petangue, atd.

Na areál kempu navazuje přírodní koupaliště Prunéřov s dětským hřištěm, převlékárnou, sociálním zařízením a kioskem s občerstvením.